Wczytuję dane...

Rozłączniki izolacyjne

Rozłączniki izolacyjne należą do podstawowych elementów większości rozdzielnic elektrycznych. Dzięki nim można wyłączyć zasilanie w obwodach – co jest szczególnie potrzebne w sytuacjach awaryjnych lub serwisowych. Nasza oferta obejmuje rozłączniki, które mogą być stosowane zarówno w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych, jak i w zakładach produkcyjnych czy lokalach usługowych.

Jak dobrać odpowiedni rozłącznik izolacyjny?

Wybór rozłącznika izolacyjnego, który będzie pełnił funkcję głównego wyłącznika prądu, powinien zależeć przede wszystkim od liczby biegunów. Zasada jest taka, że rozłączniki jedno- i dwubiegunowe powinny być używane do instalacji jednofazowych. Z kolei w przypadku instalacji trójfazowych lepszym rozwiązaniem są rozłączniki z trzema lub czterema biegunami. Równie ważne są inne parametry techniczne, np. obsługiwany prąd znamionowy, wytrzymałość zwarciowa itp.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w odpowiednim doborze rozłącznika izolacyjnego, to przed zakupem zachęcamy do nawiązania kontaktu. Dokładnie wyjaśnimy wszelkie techniczne kwestie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów