Wczytuję dane...

Elementy prowadzenia kabli

Instalacja elektryczna to niezbędny element każdego budynku. Zużycie prądu rośnie, coraz więcej sprzętów podczas swojej pracy wykorzystuje energię elektryczną, dlatego bardzo ważne jest odpowiednie zaprojektowanie instalacji i użycie właściwych elementów prowadzenia kabli. Zapewni to nie tylko bezpieczeństwo korzystania z prądu, ale dzięki temu elektryczność zostanie doprowadzona do każdego pomieszczenia, uda się uniknąć przepięć oraz zachować wysoką estetykę wykonania.

Systemy tras kablowych

Rzetelnie przemyślana i zaprojektowana instalacja ma wiele korzyści. Warto jednak pamiętać, że to nie wszystko, należy wybrać odpowiednie materiały, aby uzyskać wysoką jakość wykonania i bezawaryjne użytkowanie. W naszym asortymencie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do budowania systemów tras kablowych, od koryt kablowych zapewniających odpowiednią izolację po drabinki, łuki, wsporniki i pokrywy tras.

Systemy instalacji podpodłogowych

Sieć elektryczną można prowadzić przez ściany budynków oraz pod podłogą. Wybór drugiego wariantu możliwy jest dzięki systemom instalacji podpodłogowych, które różnią się od tradycyjnych materiałem wykonania. Dzięki czemu są trwalsze i dużo bardziej stabilne. Zarówno kasety, jak i puszki mają podwyższoną klasę IP oraz większą odporność na obciążenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów