Wczytuję dane...
O nas

O firmie Elektro-Plus

Elektro-Plus od 2010 r. zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych. Znajdziecie u Nas Państwo artykuły stosowane w przemyśle i budownictwie, między innymi takich producentów jak Hager, Legrand, F&F, Eaton, Kontakt-Simon, Tele-Fonika, NKT, Zamel Cet. Należymy do grupy hurtowni elektrycznych El-Sigma, co umożliwia Nam współpracę z wieloma firmami i hurtowniami elektrycznymi, a tym samym pozwala wyselekcjonować wysokiej jakości produkty i usługi.

Ponad to, cały czas wzbogacamy Nasz asortyment importując produkty z Unii Europejskiej oraz rynków Wschodnich, przykładem może być asortyment czeskiej firmy TRITON produkującej szafy serwerowe, centrale dystrybucji energii, centra danych.

Dbamy o Nasze relacje z klientami, rozwój zaplecza technicznego firmy i staramy się działać
pro-ekologicznie. Uczestniczymy w programie RZETELNA Firma nieprzerwanie od 20-06-2011 r. Wprowadziliśmy szereg udogodnień dla konsumentów: elektroniczne faktury, system obsługi zamówień internetowych (B2B – platforma ZAMI), uruchomiliśmy sklep internetowy Elektro24.com.pl. Jesteśmy otwarci na realizację zapytań ofertowych, jak również wsparcie w postaci doradztwa przy wyborze odpowiedniego asortymentu dopasowanego do potrzeb klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sprawnie kupujemy i dostarczamy kompleksowo asortyment, oferując go w konkurencyjnych i atrakcyjnych cenach. Działamy po to by wesprzeć realizację Państwa projektów.

Kliknij, aby zobaczyć Nasz Certyfikat Rzetelności:

Certyfikat Rzetelna Firma

 

FHT ''Elektro-Plus'' należy do grupy hurtowni elektrycznych El-Sigma

Logo Elsigma

 

 

Możesz nas również znaleźć na Allegro. Kliknij ikonkę aby zobaczyć nasz profil: allegro

 

W przyszłości planujemy m. in. dalszy rozwój i otwarcie kolejnych punktów handlowych, wprowadzanie rozwiązań ułatwiających sprzedaż i poprawiających obsługę klienta, poszerzanie oferty produktów i śledzenie najnowszych trendów.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sprawnie kupujemy i dostarczamy kompleksowo asortyment, oferując go w konkurencyjnych i atrakcyjnych cenach. Działamy po to by wesprzeć realizację Państwa projektów.

 

LINK: Czekamy na Państwa pytania i sugestie.

>

>

>

>

>

Kliknij LINK: PLIKI DO POBRANIA (LOGO I ZNAK ELEKTRO-PLUS)