Wczytuję dane...
Model: KGWQOCSWI0012
Waga produktu: 0.141 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 4 dni
Producent: qoltec
Produkt dostępny!
3 szt.
Cena:
24,45 / 30,07 PLN*
* cena netto / brutto
Wysyłka od: 20.00 PLN

Kable, gniazda i wtyki

  • Długość: 

    10000 mm

  • Dodatkowe informacje: 

    Transmisja wielomodowa

  • Kod producenta: 

    50464

  • Końcówka A: 

    LC/UPC

  • Końcówka B: 

    LC/UPC

  • Standard włókna: 

    OM2

  • Średnica: 

    3 mm

  • Typ transmisji światlowodowej: 

    Duplex

  • Typ włókna: 

    Wielomodowy 50/125

Polecamy